З 8 по 13 червня 2021 року у м. Маріуполь відбувся перший для цього міста Міжнародний шаховий фестиваль, присвячений 50-й річниці заснування місцевого шахового клубу. А з 29 червня до 5 липня 2021 року в м.Миколаїв пройшов ще один міжнародний шаховий фестиваль (на цей раз традиційний) “Інгульські мости-2021”. В обох представницьких за складом учасників заходах взяв участь тренер нашої Школи “Chess Progress”, кандидат у майстри спорту Денис Пенза.

У маріупольському турнірі грали 59 шахістів з України, Іспанії, Туреччини, Бельгії, серед яких 6 міжнародних гросмейстерів, 13 майстрів (міжнародних, національних, ФІДЕ), 18 кандидатів у майстри, а також шахісти масових розрядів. Прекрасна організація турніру та симпатичне місто залишили чудове враження від фестивалю, незважаючи на змащену в плані спортивного результату кінцівку змагання.

Театральна площа Маріуполя і саме місто приємно здивувало

Маріуполь. Театральна площа

Денис Пенза грає чорними на турнірі у Маріуполі проти неодноразової чемпіонки України та Дніпропетровської області з шахів, майстра спорту, Цирульник Мариці. Результат партії – нічия

Головний турнір (Турнір “А”) миколаївського фестивалю зібрав ті ж 59 спортсменів (якщо не рахувати ще 4-х турнірів фестивалю: турнір для шахістів  3-х та 4-х розрядів, турнір 1-х розрядів та КМС, рапід-турнір та бліц-турнір – всього близько 400 учасників (!) У турнірі “А” змагалося 17 майстрів (міжнародних, національних, ФІДЕ), 16 кандидатів у майстри спорту та першорозрядники з України, Іспанії та Узбекистану.У Миколаєві Денису Олександровичу вдалося рівно пройти всю турнірну дистанцію у міцному складі та додати пункти міжнародного та національного рейтингу.Організація та суддівство турніру також заслуговують на всілякі похвали!

Ми переконані, що регулярна турнірна практика дозволяє тренерам перебувати у чудовому ігровому тонусі та передавати свій практичний досвід учням на заняттях!